Jsem CD - Přeber si to!

Přejít na obsah

Jsem CD

Přeber si to!To co hledáš zde není!

L-Arginin nová vlna FAKE léku
Možná jste se s reklamou na L-Arginin už někdy setkali. Jde o známou látku, která bývá součástí různých přípravků určených na podporu erekce,  potence, libida a plodnosti. Tato aminokyselina totiž zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu u mužů, s čím souvisí jeho pozitivní účinky v sexuální oblasti. Na tom by nebylo nic špatného, který chlap by nechtěl aby mu lépe stálo to jeho nádobíčko.
Špatné na tom je to, že se zase rozmohla vlna internetových reklam s odkazem na zmíněný lék L-Arginin, který tyhle SCAM weby prodávají za přehnané prachy a to za 1500 Kč i víc. Přitom tento lék koupíte v každé lékárně za tři stovky. L-Arginin je jako spousta jiných vitamínu pouze doplněk stravy, nikoliv cíleným lékem na určité problémy. Nic méně mohu potvrdit, že L-Arginin opravdu funguje a znát to jde už po 10 dnech pravidelného užívání.
Pořád to samé
Ano galerie jsou pořád na stejné téma a to mrdání anální kundy dildem, někdy dvěma a jsou i galerie se třemi dildy.
Pokud se ti něco nelíbí, tak tu nemusíš oxidovat a vysmahni někam, kde ti bude líp
New gallery
Vibrátory a dilda pod lupou
Dilda a vibrátory pod lupou. Recenze a názorné ukázky dild a vibrátoru různých tvarů a velikostí.
Sexuálních pomůcek jako jsou dilda, vibrátory, nebo anální kolíky je velká nabídka, ale ne každá pomůcka je kvalitní.
Jsem Crossdresser
Zklamaní
Tak mě to nějak nedalo a zkusil jsem prezentovat nějaké fotky na Amateri.com a tak jsem vytvořil jednu galerii a čekal jak se to projeví. Zklamaní se dostavilo už po hodině, kdy byla galerie online a to tak, že galerie nebyla vůbec vidět na stránce, která je k tomu určena a to Nové galerie, má galerie byla odstrčena někam až na 254 stranu seznamu což mě udivilo, neboť na první straně byli vidět galerie staršího data.
Čím to může být? divil jsem se a pak mi to došlo, za prvé na Amateri.com jsou úspěšné jen galerie, kde jde vidět stojící čurák, ženské prsa a vagina. Dále pak jsou úspěšné fotky pořízené mobilem, především ty trapné pózy před zrcadlem, kdy v jedné ruce drží blbeček mobil a v druhé pevně svírá své péro. No čekal jsem do večera jestli se něco nezmění a nezměnilo, tak jsem galerii smazal a každou nvou galerii mám na profilu Amateri.com pouze jeden den, aspoň se to těm mastibrkum a loudilum fotek neokouká.
Pokrytci a pomatenci
Největší český hráč pro sdílení domácí erotiky Amateri.com je plný pokrytců a pomatenců. Vše se točí kolem sexuality a to konkrétně homosexuality, nebo bisexuality, ovšem že to nesmíte veřejně přiznat na tomto serveru, protože vás ukamenují a pohostí oslovením jako Buzna, homokláda, řiťomil, kuřbuřt atd. Jenže paradox je v tom, že právě takový ti pokřivení zapřísahnutí heteráci hledají někoho stejného pohlaví na sex. Navštěvuji tajně zablešené, smradlavé videokabinky a vykuřují čuráky, nebo se nechají mrdat do prdele bez ochrany a je jim jedno, že mohou nakazit sebe a nebo své partnerky. A tak si říkám sám sobě, neboť jsem sám tzv. Buzna, homokláda, řiťomil, kuřbuřt, že v tom pokurveném pokryteckém Česku je zcela normální heterosexuální disciplína, když chlap kouří chlapa, nebo když chlap mrdá do prdele chlapa. No jiný kraj jiný mrav a čím víc na východ, tím víc BALABALA.
Jsem Crossdresser
Návrat na obsah