Plné verze zdarma - Přeber si to!

Přejít na obsah
Plné verze zdarma
Plné verze oblíbených programů zdarma. Nestahuj zavirované cracknute programy, když můžeš mít stejný program v plné verzi zdarma.
Aiseesoft Video Converter Ultimate
Díky snadno použitelnému rozhraní Video Converter Ultimate je použití tohoto softwaru snadné i pro začátečníky. Je vybaven kompletními funkcemi, které splňuje všechny vaše video požadavky. Video Converter Ultimate používá nejpokročilejší technologii převodu videa. Nyní podporuje všechny formáty kódování, včetně H.265 / HEVC, H.264, MPEG, Xvid, VP8, VP9 atd. Díky nejnovějšímu jádru vám program přináší nejrychlejší rychlost a vysokou kvalitu současně. Bez ohledu na to, zda chcete převádět 4K na 1080p, převádět HD na HD nebo pouze převádět formáty 4K, je pro vás nejlepší volba. Pomocí tohoto video softwaru můžete také převádět 2D videa do 3D video formátů. Existuje pět režimů včetně anaglyfů (červená / azurová), vedle sebe  (celá obrazovka), vedle sebe (pole), shora / dolů (celá obrazovka),  shora / dolů (pole). Po převodu si můžete 2D videa vychutnat na 3D TV.

Download Full Version
Upozornění! Aiseesoft Video Converter Ultimate je zdarma licence na 1. rok a omezen počet instalací pouze na 3. PC. Pokud link pro stažení programu nefunguje bylo dovršeno třech instalací!

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Snímek obrazovky (9).jpg

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Snímek obrazovky (10).jpg

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Snímek obrazovky (11).jpg

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Snímek obrazovky (12).jpg

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Snímek obrazovky (13).jpg

Aiseesoft Video Converter Ultimate

Snímek obrazovky (14).jpg
DVDFab DVD Copy a DVD Ripper
DVDFab DVD Ripper je nejlepší software pro kopírování DVD, který dokáže rychle ripovat a převádět DVD na jakékoli běžné zvukové a obrazové formáty pro přehrávání na přenosných a mobilních zařízeních, jako jsou všechny modely iPhone a iPad, chytré telefony Android, tablety a některé herní konzole, s rychlou rychlostí, ale úžasnou kvalitou. DVD Ripper a DVD Copy má uživatelsky přívětivé rozhraní, takže uživatelé mohou snadno ovládat parametry. Podporuje nejnovější NVIDIA CUDA, Intel Quick Sync, vícejádrové procesory a dávkové zrychlení převodu.
Vstupní formát videa
DVD disc (2D & 3D), DVD folder, DVD ISO image
Výstupní video formát
H.265, MP4.4K, MKV.4K, MPEG-4, MP4 Passthrough, MKV Passthrough, MP4, FLV, MKV, AVI, WMV, M2TS, TS, etc.
Download Full version
DVDFab DVD Copy a DVD Ripper je licence na 1. rok zdarma, kterou aktivujete při prvním spuštění DVDFab. Download DVDFab + Aktivace DVDFab
Návrat na obsah