Přeber si to - Honění povoleno

Přejít na obsah

Přeber si to!

Informace a novinky na webuHonění povoleno!

Novinky na webu
Dokonalé vyšukaná anální kunda velkým tlustým dildem. Tohle dildo miluji, protože jeho rozměry a to hlavně průměr je ideální na analgasmus. Je to nádherný pocit cítit jak je anální díra pěkně vyplněná. Anal Battle galerie  Anal Battle video
Novinky na webu
Festovně vyfistěná anální kunda dildem Fist Dildo Victory. Pěkně zezadu rychle a zběsile, tak tohle miluji, když si sám určuji tempo mrdání. Anální fisting je prostě žůžo a mohu ho klidně dělat každý den. Fist Dildo Victory galerie  Fist Dildo Victory video
Jsem Crossdresser
Mohlo by tě zajímat
Crossdressing je praktikován oběma pohlavími, častější jsou ale případy, když se muži oblékají do ženských šatů, než když se ženy převlékají za muže. Crossdressing se často považuje za synonymum transvestitismu. Pojmy jsou skutečně hodně podobné, nejsou však zcela identické. Za Crossdressing se totiž označuje konkrétní okamžik výměny oblečení, kdežto transvestitismus je označení formy fetišismu. Tedy každý Transvestita je Crossdresser, ne každý Crossdresser je Transvestita. K oblékání šatů opačného pohlaví mohou vést i jiné motivy než fetišistické. Například mužský herec hrající ženskou postavu (a oblékající se proto do ženského oblečení) je Crossdresser, nikoliv Transvestita. Příklad scéna z filmu Tango a Cash, kdy Kurt Russell vyjde z baru oblečen jak dvou dolarová šlapka a sedne na motorku, tak tohle je krásný příklad Crossdressingu.
Jsem CD
Jsem Crossdresser, nikoliv Transvestita ačkoliv bych jím mohl klidně být a zajisté bych využil své výhody. Výhody jako jsou třeba dlouhé vlasy, minimální až žádné ochlupení od přírody, pevný zadek a rovné nohy to jsou více méně věci, které by chtěl mít každý Transvestita. Jenže nejsem, protože si dámské prádlo oblékam jen v tomto případě za účelem focení, a to je právě ten rozdíl mezi Crossdresserem a Transvestitou. Nic méně netajím se tím, že jsem v Českých zeních oslovován jako Buzik, Buzna, Buzerant etd. Tedy v civilizovaném světě GAY a nestydím se to veřejně přiznat.
Erotické pomůcky
Stejně jako u erotického prádla, které se dá koupit levněji než v předražených Sex-shopech je to stejné také u erotických pomůcek jako jsou například různé Dilda, Vibrátory, Anální kolíky, Masturbatory, Vakuové pumpy, Cock ring etc. Bohužel nejlevnější cesta je pouze na Amazonu. V reálu to co stojí v Sex-shopu 1500Kč stojí na Amazonu pouze 600Kč.
Amazon to jistí
Zapomeňte na nějaké Čínské Alibaby, Aliexpres na co čekat měsíc, když Amazon to doručí do týdne a hlavně neplatíte žádné daně z cla a jiné nesmyslné poplatky. Na fotce je dvojité dildo, které České Sex-shopy prodávájí za neuvěřitelných 1800Kč a na Amazonu jsem ho koupil za 511Kč včetně poštovného. Ukázky Dild levnější až o 60% na Amazonu můžete vidět v galerii.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
Domestic Partner Fist of Victory
Vítězná pěst do vašeho análu! Zaťatá pěst o průměru 9cm a nejširší místo dilda je konec, kde je průměr 10cm. Naopak nejužším místem je zápěstí, kde má dildo průměr jen 5cm. Celková délka je 27cm. Dildo Fist of Victory z řady Domestic Partner je vyrobeno v Belgii z vinylu a bez ftalátu. Můžete ho používat se všemi druhy lubrikantů. Doporučuji skladovat samostatně v tmavé místnosti, zamezíte tím nežádoucí skvrny na povrchu dilda. Více zde
Jsem Crossdresser
Pokrytci a pomatenci
Největší český hráč pro sdílení domácí erotiky Amateri.com je plný pokrytců a pomatenců. Vše se točí kolem sexuality a to konkrétně homosexuality, nebo bisexuality, ovšem že to nesmíte veřejně přiznat na tomto serveru, protože vás ukamenují a pohostí oslovením jako Buzna, homokláda, řiťomil, kuřbuřt atd. Jenže paradox je v tom, že právě takový ti pokřivení zapřísahnutí heteráci hledají někoho stejného pohlaví na sex. Navštěvuji tajně zablešené, smradlavé videokabinky a vykuřují čuráky, nebo se nechají mrdat do prdele bez ochrany a je jim jedno, že mohou nakazit sebe a nebo své partnerky. A tak si říkám sám sobě, neboť jsem sám tzv. Buzna, homokláda, řiťomil, kuřbuřt, že v tom pokurveném pokryteckém Česku je zcela normální heterosexuální disciplína, když chlap kouří chlapa, nebo když chlap mrdá do prdele chlapa. No jiný kraj jiný mrav a čím víc na východ, tím víc BALABALA.
Nejlepší lubrikanty
Vzhledem k tomu, že dostávám hodně zpráv ve kterých je otázka, která zní: Co používám na mazání zadečku. Tak že milí honimírci vám dám tip na 3 zcela nejlepší lubrikanty, které jsou ideální pro anální sex a hlavně neublíží vaším hračkám.
TOP 3
3. Lubrikant Fromm's FF tento lubrikant je na vodní bázi je dostatečně hustý nežmolkuje a nedělá fleky na povlečení. Běžná cena se pohybuje okolo 210 Kč a k dostání bude zřejmě jen v lepší drogerii.
2. Durex Play 2v1 Aloe tento lubrikant je taktéž na vodní bázi s výtažkem Aloe Vera a je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou. Běžná cena okolo 200 korun k dostání snad v každém obchodě co má oddělení drogerie.
1. Chaps Gleit Gel tento lubrikant je absolutní TOP mezi všemi lubrikanty co jsou na trhu. Viskozita je perfektní a dlouho vydrží. Chaps Gleit gel je super na anální fisting, nežmolkuje, nedělá fleky. Bohužel v Česku nebude k dostání běžně v drogerii. Já ho kupuji na Amazonu za €7,55
Stále je to bída
Ano je to stále bída a to pestrobarevné průvody GAY PRIDE, LGBTQ+ Demonstrace a jiné průvody které jsou věnovány lesbám, gayům, bisexuálům, transsexuálům, transvestitům a jiným Gender v Česku. Tyto průvody jsou skvělé akce na odreagování a možnost poznat i jiné lidi, ale stále je v Evropě rozdíl mezi průvodem třeba v mém oblíbeném městě Hamburg, kde GAY PRIDE má oficiální název CSD PARADE, nebo ve městě Praha. Praha a Hamburg zas nejsou tak moc od sebe odlišné co se týče počtu obyvatel a proto mě fascinuje fakt jak to že v Praze je návštěvnost s bídou 30 tisíc a v Hamburgu více jak 350 tisíc. Tak jsem pátral proč tomu tak je a zjistil jsem důvod, ten důvod je, že České powerup masmédia jako Novinky.cz neumí ani správně *napsat slovo Transsexuál viz screen. To se pak nejde divit, že na GAY PRIDE přijdou milovnici asijského koření, nebo Roztleskávačky z Horní Dolní a podobně.
*napsat ano já také neumím psát, ale mě aspoň omlouvá to, že se neprezentuji jako zdroj informací.

CSD PARADE HAMBURG

5.jpg

CSD PARADE HAMBURG

15.jpg

CSD PARADE HAMBURG

23.jpg

CSD PARADE HAMBURG

24.jpg

CSD PARADE HAMBURG

25.jpg

CSD PARADE HAMBURG

31.jpg

CSD PARADE HAMBURG

33.jpg

CSD PARADE HAMBURG

35.jpg

CSD PARADE HAMBURG

22.jpg
L-Arginin nová vlna FAKE léku
Možná jste se s reklamou na L-Arginin už někdy setkali. Jde o známou látku, která bývá součástí různých přípravků určených na podporu erekce, potence, libida a plodnosti. Tato aminokyselina totiž zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu u mužů, s čím souvisí jeho pozitivní účinky v sexuální oblasti. Na tom by nebylo nic špatného, který chlap by nechtěl aby mu lépe stálo to jeho nádobíčko.
Špatné na tom je to, že se zase rozmohla vlna internetových reklam s odkazem na zmíněný lék L-Arginin, který tyhle SCAM weby prodávají za přehnané prachy a to za 1500 Kč i víc. Přitom tento lék koupíte v každé lékárně za tři stovky. L-Arginin je jako spousta jiných vitamínu pouze doplněk stravy, nikoliv cíleným lékem na určité problémy. Nic méně mohu potvrdit, že L-Arginin opravdu funguje a znát to jde už po 10 dnech pravidelného užívání.
Jsem Crossdresser
Návrat na obsah